Hakkımızda - Buğday Hukuk

Buğday Hukuk

Kemal Buğday - Buğday Hukuk

Buğday Hukuk Bürosu; 1996 yılında Kemal BUĞDAY tarafından İzmir’de kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Türkiye genelinde ve dünyada yerli yabancı pek çok bireysel ve kurumsal müvekkiline hizmet vermektedir.

Buğday Hukuk Bürosu, bireysel müvekkillerine sunmakta olduğu üst düzey çözümler yanında ayrıca yerli ve yabancı, sektörünün öncüsü pek çok firmaya hukuki danışmanlık yapmakta, önleyici hukuk hizmetlerinin yani sıra ortaya çıkan hukuki ihtilaflarının çözümünde de avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Hukuki ihtiyaçlarını pratik çözüm yolları ile karşıladığı müvekkillerinin çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir.

Her türlü hukuki gelişim ve değişimi yakından takip eden Buğday Hukuk Bürosu, bünyesinde ayrılmış olduğu branşları ile müvekkillerine ihtiyaç duydukları hukuki desteği en hızlı ve en güvenilir şekilde sağlamaktadır.

Hukuki ihtiyaçlarını pratik çözüm yolları ile karşıladığı müvekkillerinin çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yârdim ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedir.

Her türlü hukuki gelişim ve değişimi yakından takip eden Buğday Hukuk Bürosu, bünyesinde ayrılmış olduğu branşları ile müvekkillerine ihtiyaç duydukları hukuki desteği en hızlı ve en güvenilir şekilde sağlamaktadır.

Misyonumuz

Buğday Hukuk bulunduğu sektöre katkı sağlamayı misyon edinmiş deneyimli avukatlar ile iş birliği içerisinde çalışarak müvekkillerinin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hukuki desteği sağlamakta, önleyici hukuki hizmetlerle ile çözüm odaklı çalışmaktadır.

Buğday Hukuk iş hayatında bireysel ve kurumsal müvekkillerine etkin çözüm üretebilmek adına tüm çalışma alanlarında sektörel bilgi ve deneyim edinmenin, analizin, sistemli ve detaylı çalışmanın önemine inanmaktadır.

Vizyonumuz

Buğday Hukuk uzun yıllara dayanan hukuki tecrübesi, disiplinli, dinamik, adil, duyarlı yaklaşımıyla, hukuk dünyasının aktif içinde bulunması ve sektöründe hızı nedeniyle hukuk sektörüne yön veren dünya hukuk firmaları arasında bulunmayı vizyon edinmiştir.